Kontakta oss gärna!

Vi jobbar högt och lågt. Stort och smått. Från norr till söder.

Här hittar du kontaktpersoner och adresser till oss på Glacell.

Kontakta oss gärna!

Vi jobbar högt och lågt. Stort och smått. Från norr till söder.

Här hittar du kontaktpersoner och adresser till oss på Glacell.

Huvudkontor

Valhall park, byggnad 135
S-262 74 Ängelholm
Tel  +46 (0)431-44 56 90

Våra kontor

JÖNKÖPING
Gnejsvägen
553 03 Jönköping

KARLSTAD
Sågverksgatan 43
652 21 Karlstad

LANDSKRONA
Varvsvägen 125
261 35 Landskrona

MALMÖ
Staffanstorpvägen 53
212 23 Malmö

SUNDSVALL
Lärlingsvägen 15
857 53 Sundsvall

ÄNGELHOLM
Dolkvägen 16
262 24 Ängelholm

ÖREBRO
Osmundgatan 14
706 63 Örebro

Region syd – ledning

MIKAEL PANTZAR
Regionchef
0725 33 41 84
mikael.pantzar@glacell.se

KALLE DEMETER
Projektchef
0703 03 69 56
kalle@glacell.se

Jan Axelson
Projektledare
0733 37 61 17
jan.axelson@glacell.se

Thomas Olsson
Projektledare
0725 33 37 46
thomas.olsson@glacell.se

Christer Sjövall
Projektledare
0725 33 46 05
christer.sjovall@glacell.se

Jonas Hansson
Arbetsledare
0733 37 61 16
jonas.hansson@glacell.se

Region mellersta – ledning

Fredrik Bergström
Entreprenadchef
0733 37 61 46
fredrik.bergstrom@glacell.se

Richard Eklund
Projektledare
0725 33 48 03
richard.eklund@glacell.se

Mensah Ebenezer
Projektledare
0725 33 35 66
eben@glacell.se

Robert Ambjörnsson
Projektledare
0733 37 61 50
robert.ambjornsson@glacell.se

Region öst – ledning

Fredrik Klingström
Projektledare
0733 84 23 51
fredrik.klingstrom@glacell.se

Maria Mitell
Projektledare
0733 84 74 98
maria.mitell@glacell.se

Ola Andersson
Projektledare
0725 33 39 85
ola@glacell.se

Här hittar du oss

Kontaktformulär