Kontakta oss gärna!

Vi jobbar högt och lågt. Stort och smått. Från norr till söder.

Här hittar du kontaktpersoner och adresser till oss på Glacell.

Kontakta oss gärna!

Vi jobbar högt och lågt. Stort och smått. Från norr till söder.

Här hittar du kontaktpersoner och adresser till oss på Glacell.

Solceller

Vill du veta något om solceller? Har du generella frågor, en anbudsförfrågan, vill ha pris eller har förslag på samarbete oavsett ort?

Har du frågor som är mer inriktade på speciallösningar, som t ex fasad, eller för projekt i NV Skåne och Halland?

Har du frågor om  pågående projekt eller mer specifika lokala frågor?

Södra Sverige
Skåne, Halland, Blekinge
Jan Axelson
0733 37 61 17
jan.axelson@glacell.se

Mellersta Sverige
Västra och östra Götaland
Ebenezer Blay Mensah
0725 33 35 66
eben@glacell.se

Östra Sverige
Stockholm, Mälardalen
Oskar Meijer
0733 84 88 31
oskar.meijer@glacell.se

Orter med lokal kompetens inom solel

Malmö, Lund, Landskrona, Ängelholm, Växjö, Halmstad, Linköping, Jönköping, Örebro, Göteborg, Skövde, Stockholm, Sollentuna, Nacka, Jordbro, Gävle, Borlänge, Kiruna, Sundsvall, Umeå

Elinstallation och data/tele (fiber)

Vill du ha pris eller information om våra tjänster inom elinstallation, fiber, vägbelysning eller reservkraft? Eller speciellt marina elinstallationer?

Södra Sverige
Skåne, Halland, Blekinge
Mikael Pantzar
0725 33 41 84
mikael.pantzar@glacell.se

Mellersta Sverige
Västra och östra Götaland
Per Anckarman
0733 37 61 40
per.anckarman@glacell.se

Östra Sverige
Stockholm, Mälardalen
Mikael Eriksson
0733 37 58 58
E-post

Norra Sverige
Norr om Uppsala
Anders Lidström
0733 37 36 92
anders.lidstrom@glacell.se

Lokala kontaktpersoner

Södra Sverige

Malmö
Mikael Pantzar
0725 33 41 84
mikael.pantzar@glacell.se

Landskrona
Christer Sjövall
0725 33 46 05
christer.sjovall@glacell.se

Ängelholm
Daniel Borg
0733 84 73 57
daniel.borg@glacell.se

 

Mellersta Sverige

Linköping
Jan Fossi
0733 37 61 41
jan.fossi@glacell.se

Karlstad
Robert Ambjörnsson
0733 37 61 50
E-post

Örebro
Richard Eklund
0725 33 48 03
richard.eklund@glacell.se

Östra Sverige

Elentreprenader, Marin el
Karin Olsson
0707 70 73 36
E-post

Bostadsprojekt
Oscar Wimmergren
0725 33 56 73
E-post

Norra Sverige

Sundsvall
Anders Lidström
0733 37 36 92
anders.lidstrom@glacell.se

 

Kontaktformulär